Ciesz się nowym Renault, płacąc jedynie dwie raty w ciągu roku!

RenaultSzukając wsparcia finansowego na zakup nowego auta, warto przeszukać rynek pod kątem kredytów samochodowych, których warunki prezentują się znacznie atrakcyjniej od tradycyjnych opcji. Jednym z najciekawszych rozwiązań, które z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością, jest kredyt na tzw. dwie raty, czyli 50/50!

Kredyt 50/50 - na czym polega?

Kredyt 50/50 to rozwiązanie skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Stanowi ono świetną propozycję dla wszystkich tych, którzy dysponują połową kwoty potrzebnej na zakup pojazdu, natomiast drugą część będą w stanie spłacić na końcu trwania umowy. Wynika to z faktu, że kredyt samochodowy 50/50 składa się jedynie z dwóch opłat - wkładu własnego i raty realizowanej zazwyczaj po 12 miesiącach.

Kredyt 50/50 na zakup nowego Renault - jakie są jego koszty?

Bardzo atrakcyjny kredyt 50/50 posiada w swojej ofercie Renault Finansowanie. Dzięki niemu osoby prywatne oraz właściciele małych i średnich firm mogą zakupić nowe modele francuskiego producenta na niezwykle korzystnych warunkach - https://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/kredyt-50/50 (warto dodać, że prezentowany kredyt 50/50 łączy się z promocyjnym ubezpieczeniem od 3,9% na wybrane auta osobowe z aktualnej floty koncernu Renault).

Klienci decydujący się na niniejsze rozwiązanie mogą być pewni przede wszystkim: prostych zasad (wcześniej wspomnianego 50% wkładu własnego i jednorazowej spłaty kredytu po roku), 5% prowizji bankowej, oprocentowania na poziomie 0% oraz ubezpieczenia RCI Bezpieczny Kredyt, dzięki któremu wszelkie nieszczęśliwe zdarzenia losowe, nie wpłyną negatywnie na realizację umowy.

Poszukujesz nowoczesnego samochodu, dzięki któremu wyruszysz na rodzinny, weekendowy piknik? A może chcesz rozwinąć swój biznes, rozbudowując firmową flotę? Bez względu na to, która opcja przemawia do Ciebie najbardziej, kredyt 50/50 od Renault Finansowanie okaże się strzałem w dziesiątkę!

Komentarze