Gotowy na nową Dacię? Sprawdź atrakcyjne oferty finansowania auta!

DaciaKompleksowa oferta finansowania zakupu samochodu jest czymś, czego poszukują współcześni klienci. Jeśli oczekujesz atrakcyjnych warunków, elastycznych zasad oraz prostych procedur uzyskania wsparcia, to Dacia Finansowanie spełni Twoje wszystkie wymagania!


Kredyt, leasing czy najem długoterminowy? Co wybrać?

Wszystko oczywiście zależy od naszych indywidualnych potrzeb i aktualnej sytuacji. Zazwyczaj wygląda to tak, że klienci indywidualni najciekawsze warunki znajdują w ofertach kredytowych, a przedsiębiorcy najlepiej wychodzą, korzystając z leasingu (nie jest to jednak regułą!). Co więcej, dla tych drugich istnieje również trzecia opcja, którą jest najem długoterminowy. Do wyboru, do koloru!

Finansowanie zakupu Dacii na korzystnych warunkach. Gdzie szukać?

Jedną z najbardziej rozbudowanych ofert na polskim rynku posiada Dacia Finansowanie, która proponuje rozwiązania idealnie skrojone pod klienta zainteresowanego zakupem samochodu rumuńskiego koncernu - https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie. Dla osób prywatnych dostępne są dwie opcje:

  • kredyt na samochody nowe - standardowe rozwiązanie oparte na równych, miesięcznych ratach rozłożonych nawet na 8 lat;
  • kredyt na samochody używane - propozycja dla osób, które szukają używanego samochodu (należy jednak pamiętać, że jego wiek nie może przekroczyć 10 lat, licząc od daty pierwszej rejestracji, oraz 14 lat, biorąc pod uwagę okres kredytowania).

Firmy mogą natomiast skorzystać z:

  • elastycznego leasingu samochodowego, czyli najpopularniejszego rozwiązania wśród przedsiębiorców;
  • najmu długoterminowego dostępnego w ofercie Dacia Business Plan (miesięczna rata obejmuje zarówno czynsz leasingowy, ratę serwisową, assistance, jak i samochód zastępczy);
  • standardowego kredytu na samochody nowe;
  • kredytu na samochody używane, który działa na podobnych zasadach, jak analogiczne rozwiązanie w propozycji dla klientów indywidualnych.

Szukasz Dacii na użytek prywatny lub dla Twojej firmy? W ofercie Dacia Finansowanie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Komentarze