Jak uzyskać kredyt bez zdolności kredytowej?

Kredyt bez zdolności kredytowejUzyskanie kredytu bez zdolności kredytowej wydaje się niemożliwe. Jak wiadomo, banki dość restrykcyjnie podchodzą do spraw związanych z udzielaniem zobowiązań finansowych swoim klientom. Zanim otrzymamy pieniądze od banku, musimy pozytywnie przejść ocenę zdolności kredytowej, a także spełnić szereg warunków. Warto jednak wiedzieć, że obecnie na rynku finansowym nie brakuje ofert kredytowych, z których mogą skorzystać osoby z niską zdolnością kredytową. Gdzie można znaleźć kredyt bez zdolności kredytowej? Podpowiadamy.

Kredyt bez zdolności kredytowej - jak to możliwe?

Zdolność kredytowa to indywidualna zdolność każdego kredytobiorcy do spłaty zobowiązania w określonym na umowie kredytowej terminie wraz z dodatkowymi kosztami np. prowizjami. Analizując zdolność kredytową swojego klienta, bank bierze pod uwagę m.in. dochody, wydatki i liczbę osób na utrzymaniu. Im wyżej zostanie oceniona Twoja zdolność kredytowa, tym wyższą kwotę kredytu możesz otrzymać. Jak to więc możliwe, że istnieją oferty kredytów bez zdolności kredytowej?

W praktyce wygląda to tak, że banki na ogół nie udzielają zobowiązań finansowych osobom, które nie mają odpowiedniej zdolności kredytowej. Wyjątek może stanowić sytuacja, w której klient ma dodatkowe zabezpieczenie kredytu. W takiej sytuacji możliwe jest otrzymanie wyższej sumy nawet mimo braku odpowiedniej zdolności kredytowej.

Trudne kredyty https://habza.com.pl/trudne-kredyty/, czyli zobowiązania, które ciężko jest otrzymać przez brak odpowiedniej zdolności kredytowej czy negatywne wpisy w BIK, to coś, z czym musi mierzyć się coraz więcej Polaków. W takiej sytuacji można skorzystać z oferty firmy pozabankowej, czyli tzw. parabanku. W takim miejscu nie brakuje ofert zobowiązań bez zdolności kredytowej.

Jak uzyskać kredyt bez zdolności kredytowej?

Aby uzyskać kredyt bez zdolności kredytowej trzeba mieć ukończone 18 lat, posiadać ważny dowód osobisty oraz pełną zdolność do czynności prawnych. Nie musisz mieć pozytywnych wpisów w BIK czy też dobrej zdolności kredytowej - jak sama nazwa produktu wskazuje, jest on dostępny nawet bez zdolności kredytowej. Aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie korzystnego zobowiązania, możesz skorzystać z pomocy doradcy. Ekspert z dziedziny finansów znajdzie dla Ciebie najlepszy kredyt lub pożyczkę, nawet jeśli nie masz zdolności kredytowej i zmagasz się z długami.

Wystarczy, że przedstawisz swoją sytuację, a doświadczona osoba znajdzie dla Ciebie najlepszy kredyt. Możesz także liczyć na pomoc we wszelkich formalnościach związanych z ubieganiem się o zobowiązanie. Uzyskanie kredytu z doświadczonym doradcom kredytowym jest o wiele łatwiejsze niż w pojedynkę. Oprócz tego, że znajdzie on dla Ciebie korzystny kredyt, to podejmie także negocjacje z instytucją finansową w celu ustalenia korzystniejszych warunków spłaty. Warto więc skorzystać z takiej pomocy, jeśli obawiasz się domowy udzielenia kredytu ze względu na zbyt niską zdolność kredytową.

Komentarze