Jakie trzeba spełniać wymagania, aby ubiegać się o Mistrzowski kredyt gotówkowy?

Mistrzowski kredyt gotówkowyMistrzowski kredyt gotówkowy to niedrogi, wygodny kredyt z dodatkowymi benefitami. Jakie trzeba spełniać wymagania, aby się o niego ubiegać? Sprawdźmy.

Kredyt gotówkowy to znakomity sposób na sfinansowanie wydatków, za które nie chcesz lub nie możesz zapłacić gotówką. Niedrogi, wygodny i łatwo dostępny umożliwia pozyskanie dodatkowych środków nawet w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wniosku. Czym jest w praktyce kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy - czym jest w praktyce?

Kredyt gotówkowy to produkt bankowy udzielany na dowolny cel konsumpcyjny. Pozyskane z kredytu środki możesz więc przeznaczyć na uregulowanie nieprzewidzianych kosztów, remont sypialni, zakup sprzętu RTV czy wymarzoną zagraniczną podróż. Bank udziela kredytów gotówkowych pod postacią środków pieniężnych, wypłacając je w gotówce (w oddziale banku) lub na rachunek bankowy kredytobiorcy. Spłata kredytu gotówkowego odbywa się w miesięcznych ratach w terminach wskazanych w harmonogramie spłat.

Dobry kredyt gotówkowy, czyli…?

Ogrom dostępnych na rynku ofert kredytów gotówkowych może przyprawić o istny zawrót głowy. Zwłaszcza jeśli nie jesteś zaznajomiony z branżowym bankowym słownictwem. Zanim wybierzesz ten jedyny, koniecznie porównaj oferty poszczególnych banków, zwracając uwagę na:

 • wartość RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. To właśnie RRSO (nie oprocentowanie nominalne) w praktyce zobrazuje, ile zapłacisz za pożyczone pieniądze;
 • możliwość zawarcia umowy nie tylko w oddziale, ale także online. Dziś, w czasach pandemii jest to szczególnie ważne;
 • dostępne kwoty finansowania i okresy spłaty. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz pożyczyć wysoką kwotę lub zmniejszyć wysokość raty, rozkładając spłatę na jak najdłuższy okres;
 • gwarancję stałego oprocentowania. W dzisiejszych niestabilnych czasach poczucie bezpieczeństwa stało się dla wielu osób jeszcze ważniejsze niż wcześniej. Chcesz zachować pewność, że przez cały okres kredytowania rata kredytu nie wzrośnie? Sięgnij po ten z gwarancją stałego oprocentowania;
 • dodatkowe udogodnienia - użyteczne ubezpieczenie assistance z pomocą techniczną i medyczną czy atrakcyjne z punktu kredytobiorcy dodatkowe pakiety usług bankowych.

Doskonałym przykładem, który świetnie łączy wiele cech kredytu idealnego jest Mistrzowski kredyt gotówkowy oferowany przez Santander Consumer Bank - bank od kredytów.

Sięgając po Mistrzowski kredyt gotówkowy:

 • pożyczysz nawet 65 000 zł (jeśli jesteś klientem banku). Dla nowych klientów bank przygotował nawet 35 000 zł;
 • dostaniesz gwarancję stałego oprocentowania;
 • będziesz mógł samodzielnie wybrać dzień spłaty raty;
 • zawrzesz umowę tak, jak chcesz - w oddziale banku lub online;
 • skorzystasz z dodatkowych usług - pakietu assistance Pomoc na zawołanie i Pakietu Usług Bankowych z bezpłatnym dostępem do dokumentacji kredytowej i powiadomieniami SMS.

Jakie trzeba spełniać wymagania, aby się o niego ubiegać?

Mistrzowski kredyt gotówkowy może otrzymać pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, z minimalnym dochodem 2 500 zł netto, posiadająca minimum pięciomiesięczną historię kredytową w raporcie BIK. Trzeba przyznać, że wymagania kredytobiorcy nie są wygórowane.

Mistrzowski kredyt gotówkowy - wymagane dokumenty

Aby otrzymać Mistrzowski kredyt gotówkowy, będziesz musiał dostarczyć bankowi:

 • dokument potwierdzający tożsamość. Może być to np. dowód osobisty, karta pobytu z wydanym zezwoleniem na osiedlenie się lub pobyt rezydenta długoterminowego;
 • zaświadczenie o wysokości i źródle dochodów. W zależności od źródła może być to np. zaświadczenie o dochodzie (umowa o pracę), decyzja o przyznaniu świadczenia emerytalno-rentowego (emerytura i renta) czy PIT36, 36L, 28 (działalność gospodarcza).

Co ważne - bank honoruje dochody osiągane nie tylko PLN, ale także w EUR, GBP, USD, CZK oraz CHF. Deklaruje także, że kredytobiorca może otrzymać pieniądze już w ciągu 24 godzin od wysłania wniosku!

Komentarze