Korzystny leasing ekologicznych aut elektrycznych

Leasing auta elektrycznegoZakup samochodu elektrycznego to możliwość, nad którą zastanawia się coraz więcej osób. Możesz zdecydować się na ekologiczny pojazd dla Twojej firmy. Dołączysz wtedy do grona osób dbających o środowisko. Niestety samochody elektryczne najczęściej są dużo droższe od spalinowych. Jeśli chcesz promować swoją markę poprzez jazdę ekologicznym autem, zdecyduj się na atrakcyjne warunki w leasingu.

Leasing czy kredyt gotówkowy?

Tradycyjnym sposobem na sfinansowanie zakupu nowego samochodu był do niedawna kredyt gotówkowy. Takie rozwiązanie ma swoje zalety, ale leasing jest zdecydowanie tańszy.

Pożyczki bankowe są wyżej oprocentowane i trudniej jest je dostać. Bank, zanim udzieli kredytu, musi sprawdzić zdolność finansową firmy. Procedura ta może być długa, a decyzja - odmowna. Jednak zdecydowanie się na kredyt sprawi, że staniesz się jedynym posiadaczem pojazdu.

Leasing to korzystniejsze rozwiązanie, bo właścicielem samochodu przez cały okres trwania umowy jest leasingodawca. Może on samochód zaliczyć do środków trwałych firmy i dokonać jego amortyzacji. Koszty zużycia pojazdu włącza się do wydatków związanych z prowadzeniem działalności. Dzięki temu możesz zyskać nowy samochód na atrakcyjnych warunkach.

Zalety kupowania samochodu w leasingu

Leasing to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy dopiero rozkręcają swój biznes. Nowy samochód podnosi prestiż firmy i pomaga w nawiązywaniu kontaktów. Leasing nie obniża zdolności kredytowej. Dzięki temu ubieganie się o pożyczkę na rozwój działalności jest łatwiejsze.

A co z formalnościami? Jest ich niewiele. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na stronie internetowej. Decyzję otrzymasz online w zaledwie kilka minut. Po podpisaniu umowy nowe auto może być gotowe do odbioru w ciągu 48 godzin.

Jeżeli zdecydujesz się na leasing, koniecznie wykup ubezpieczenie AC i NNW. To dodatkowe koszty, ale dzięki nim nie musisz martwić się kradzieżą lub kolizją.

Raty możesz obniżyć poprzez zwiększenie wkładu własnego oraz wydłużenie okresu leasingu. Umowa zawierana jest na okres od 24 do 60 miesięcy. Po jej zakończeniu auto może stać się Twoją własnością za 1% jego wartości.

Leasing nowego elektrycznego MINI Coopera

MINI Cooper to propozycja dla osób, które dbają o środowisko. Ekologiczny MINI to ciche auto o mocy 184 koni mechanicznych. Jest zwinne i szybkie. Możesz je mieć dzięki korzystnemu finansowaniu MINI Cooper w leasingu skonfigurujesz indywidualnie dowolne auto. Bogatsze wyposażenie oraz lepszy silnik dostaniesz za niewiele wyższą ratę. W ofercie MINI Coopera, oprócz samochodów elektrycznych, są także kabriolety o pięknej linii nadwozia oraz przestronne i rodzinne kombi.

Oferta leasingowa skierowana jest zarówno do przedsiębiorców, jak i do osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Nowe MINI możesz mieć już za około 800 zł netto. W przypadku osób fizycznych samochód będzie kosztował nieco ponad 1000 zł brutto.

Komentarze