Prowadzisz własną działalność? Wybierz Orange Flex dla Firm

Prowadzenie działalnościW biznesie liczą się proste i skuteczne rozwiązania. Minimum formalności, proste zasady i przejrzyste opłaty - tak działa Orange Flex dla Firm. Poznaj ofertę, którą zarządzasz za pomocą aplikacji!

Orange Flex dla Firm - bez formalności

Orange Flex to rozwiązanie, które korzysta z modelu subskrypcyjnego. Aby dołączyć do oferty, nie musisz odwiedzać salonu i podpisywać długoterminowej umowy. Wszystkich formalności możesz dokonać za pomocą aplikacji mobilnej Orange Flex. Znajdziesz ją w sklepie Google Play i App Store. Za pomocą aplikacji zarejestrujesz konto dla firm i zamówisz nowy numer lub przeniesiesz dotychczasowy.

W Orange Flex do wyboru masz cztery Plany komórkowe. Każdy z nich obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Plany komórkowe różnią się wielkością pakietu danych - do dyspozycji masz 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB. Raz w miesiącu możesz zmienić Plan, z którego korzystasz - w zależności od tego, czy potrzebujesz mniej, czy więcej danych. Dzięki dodanej usłudze Social Pass możesz korzystać z popularnych mediów społecznościowych i komunikatorów bez zużywania danych z paczki.

Orange Flex dla Firm - sieć w aplikacji

Orange Flex dla Firm stworzone zostało z myślą o osobach, które prowadzą własną działalność gospodarczą. W każdej chwili możesz zamówić do pięciu numerów dla Twoich pracowników. Dzięki aplikacji masz pełną kontrolę nad opłatami. Sam wybierasz Plany dla Twoich pracowników i zarządzasz usługami, z których korzystają. W Orange Flex możesz skorzystać także z dodatkowej karty SIM za 0 zł. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z jednego numeru na dwóch różnych urządzeniach. Możesz także zdecydować się na wirtualną kartę eSIM. W przeciwieństwie do tradycyjnej karty nie musisz umieszczać jej w urządzeniu - wystarczy, że ją zainstalujesz.

W Orange Flex nie musisz pamiętać o przelewach - płatności mogą być pobierane automatycznie z karty, którą podepniesz pod aplikację. Do dyspozycji masz także szybkie płatności BLIK. Elektroniczne faktury trafiają na Twoją skrzynkę e-mail, znajdziesz je też w aplikacji.

Więcej informacji o Orange Flex dla Firm znajdziesz na stronie https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm. Poznaj najwygodniejszą ofertę dla firm!

Źródło zdjęcia: pexels.com

Komentarze