Ranking kredytów gotówkowych - najlepsze oferty na rok 2021

Ranking kredytów gotówkowychRanking kredytów gotówkowych to pomocne zestawienie, dzięki któremu łatwiej będzie ci wybrać odpowiednią ofertę dla siebie. Ranking taki znajdziesz na wielu stronach dotyczących finansów i bankowości, w gazetach o podobnej tematyce oraz na blogach. Najlepiej jednak wygenerować go samodzielnie, korzystając z darmowej porównywarki kredytów bankowych. Jakie zmiany przyniósł ranking kredytów bankowych w 2021 roku? Sprawdź!

Ranking kredytów bankowych na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe to najlepszy sposób, aby ułatwić sobie poszukiwanie korzystnej oferty bankowej. Dzięki niemu masz szansę w szybki i prosty sposób wyselekcjonować te oferty, które naprawdę warto brać pod uwagę. Zamiast przeglądać po kolei oferty wszystkich banków, możesz jednym rzutem oka zorientować się, którym propozycjom warto przyjrzeć się bliżej.

Ranking kredytów gotówkowych - skąd wziąć?

Ranking kredytów gotówkowych możesz znaleźć w sieci lub stworzyć samodzielnie. Gotowe rankingi tworzone są przez dziennikarzy, blogerów oraz specjalistów z dziedziny bankowości. Niestety mają one pewne minusy. Przede wszystkim mogą być one stronnicze. Niestety strony specjalnie promuje konkretne oferty, mimo że nie są one najlepsze na rynku.

Gotowe rankingi mają również ten minus, że nie są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Nie biorą one pod uwagę kwoty, jakiej potrzebujesz, czasu, na jaki chcesz pożyczyć pieniądze oraz Twoich indywidualnych możliwości finansowych. Uniwersalny ranking najlepszych kredytów gotówkowych może więc nie w pełni odpowiadać Twoim potrzebom.

Ranking kredytów gotówkowych - jak działa porównywarka?

Aby utworzyć dopasowany do Ciebie ranking kredytów gotówkowych nie musisz się nigdzie logować, ani pobierać żadnych programów. Wystarczy, że wejdziesz na stronę z porównywarką i wpiszesz do niej kwotą, którą chciałbyś pożyczyć oraz czas, na jaki chcesz pożyczyć środki. Na tej podstawie wygeneruje Ci się zestawienie kredytów gotówkowych. Niektóre z nich możesz zaciągnąć nawet jednym kliknięciem.

Kredyt gotówkowy - na czym polega?

Zanim zabierzesz się za szukanie odpowiedniej oferty, przypomnij sobie na czym polega kredyt gotówkowy. Kredyt gotówkowy to zobowiązanie, które polega na pożyczeniu od banku pewnej kwoty, którą następnie spłaca się w miesięcznych ratach. W zamian za pożyczkę, bank oczekuje od swoich klientów opłacenia odsetek. Zwykle koszty kredytu są również podwyższone o prowizje, opłaty manipulacyjne oraz dodatkowe opłaty wynikające z ubezpieczenia

Ranking kredytów gotówkowych - na co zwracać uwagę?

Ranking kredytów gotówkowych powinieneś analizować, zwracając uwagę na RRSO. Jest to skrót od określenia Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Parametr ten określa łączne koszty kredytowania. Jest więc znacznie bardziej precyzyjny niż wysokość oprocentowania, czy prowizji. Część banków chcąc pozyskać klientów promuje swoje oferty jako nieoprocentowane lub bez żadnych prowizji. Nie oznacza to jednak, że są to kredyty bez kosztowe.

Ranking kredytów bankowych pozwoli Ci szybko zorientować się, jaki jest realny koszt kredytowania. Dzięki niemu nie nabierzesz się na oferty typu 0% prowizji, które w praktyce są często mniej atrakcyjne niż niejeden kredyt z prowizją. Pamiętaj jednak, że żaden ranking nie jest ostateczny. Propozycje banków są negocjowalne. Warto go jednak traktować jako wskazówkę, w którym banku masz szansę uzyskać najlepsze warunki.

Ranking kredytów gotówkowy 2021 - co wybrać?

W tym roku wciąż najbardziej potrzebne są kredyty gotówkowe online, które pozwalają dopełnić wszystkich formalności online. Możliwość wzięcia kredytu bez wychodzenia z domu to jednak nie jedyna zaleta. Analizując oferty zwróć uwagę również na to, czy:

 • rata spłaty jest stała, czy malejąca,
 • czy kredyt można spłacić przed czasem bez dodatkowych opłat,
 • czy wymagane jest założenie konta osobistego lub skorzystanie z innych dodatkowych ofert, aby móc wziąć kredyt na promocyjnych warunkach,
 • czy zmiany w umowie wymagają podpisania płatnych aneksów,
 • jakie będą konsekwencje niewywiązania się z zobowiązania w terminie.

Ranking kredytów gotówkowych 2021 - jakie oferty masz do wyboru?

Na początku roku 2021 warto zwrócić uwagę na kilka ofert. W pierwszej kolejności powinieneś wziąć pod uwagę Citi Handlowy, Santander Bank oraz Alior Bank. Jaka jest ich oferta?

Zakładając, że chcesz pożyczyć 20 000 zł na 48 miesięcy, możesz liczyć na następujące propozycje.

Citi Handlowy kredyt gotówkowy - Pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów

 • oprocentowanie: 7,19%
 • prowizja: 2,5%
 • RRSO: 8,81%
 • kwota do spłaty: 23 649,84 zł
 • rata miesięczna: 492,71 zł

Santander Consumer Bank kredyt gotówkowy - Mistrzowski Kredyt Gotówkowy

 • oprocentowanie: 7,20%
 • prowizja: 3,29%
 • RRSO: 9,25%
 • kwota do spłaty: 23 836,69 zł

Alior Bank kredyt gotówkowy - Pożyczka internetowa

 • oprocentowanie: 5%
 • prowizja: 8%
 • RRSO: 9,35%
 • kwota do spłaty: 23 876, 48 zł

Komentarze