Firma

Networking biznesowy - najważniejsze zasady

Biznesowy networkingProwadząc biznes, trzeba dbać o relacje, jakie nawiązujemy z klientami oraz pracownikami. Takie powiązania biznesowe, nazywane są popularnie networkingiem. A na czym dokładnie to polega? Z jakimi zasadami się wiąże?

Więcej…

 

Nowoczesne biuro dla Twojej firmy

Nowoczesne biuroPoszukiwania nowego biura są jak poszukiwania domu – nowa przestrzeń będzie przecież domem dla naszych pracowników, nowych idei i ciekawych współprac. Biuro to także coś więcej, niż kilka ścian i ekspres do kawy. To miejsce spotkań, współpracy, element naszego wizerunku. Mając tego świadomość, możemy przystąpić do poszukiwań idealnej przestrzeni dla nas.

Więcej…

   

Lokalizacja wynajmowanego biura - jakie ma znaczenie?

Wynajem biuraW oczach wielu klientów - biuro jest najlepszym wyrazem jakości prowadzonego przez danego przedsiębiorcę biznesu. Chcą widzieć w nim profesjonalizm. Przy zapewnieniu im odpowiedniego User Experience ważna będzie więc odpowiednia lokalizacja naszej siedziby.

Więcej…

 

Prowadzisz własną działalność? Wybierz Orange Flex dla Firm

Prowadzenie działalnościW biznesie liczą się proste i skuteczne rozwiązania. Minimum formalności, proste zasady i przejrzyste opłaty - tak działa Orange Flex dla Firm. Poznaj ofertę, którą zarządzasz za pomocą aplikacji!

Więcej…