Firma

Efektywne zarządzanie czasem w przedsiębiorstwie

Zarządzanie czasem w przedsiębiorstwieProblem zarządzania czasem niewątpliwie ma pewien uniwersalny charakter, co oznacza, że właściwie wszyscy ludzie na świecie borykają się z problemem uporządkowania zadań, które muszą wykonać. Zazwyczaj niemożliwe jest bowiem nie wykonywanie absolutnie żadnej pracy, ponieważ aby przeżyć człowiek musi zapewnić sobie odpowiednia ilość środków potrzebnych do życia. Oczywiście mogą wystąpić od tej reguły pewne wyjątki.

Więcej…

 

Wideokonferencje jako fundament pracy zdalnej

WideokonferencjaJeszcze niedawno nikt nawet nie śnił o tym, że można pracować czy uczyć się bez wychodzenia z domu. Dziś, w dobie nieograniczonego dostępu do Internetu i nowoczesnej technologii, takie rozwiązanie nikogo już nie dziwi, a nawet stało się pożądaną formą zatrudnienia. Praca zdalna przede wszystkim jest wygodna i pomaga pracownikowi oszczędzać czas i koszty związane z dojazdem czy wyżywieniem. Dzięki niej firma może korzystać z możliwości zatrudnienia osób z całego kraju.

Więcej…

   

Techniki zwiększania sprzedaży w firmie

Techniki zwiększenia sprzedaży w firmieW ciągu ostatnich kilku lat podstawy marketingu znacznie się zmieniły. Teraz każda firma musi zwracać się do swoich klientów, aby zaoferować im w pełni spersonalizowane zakupy. Ponadto, rewolucja cyfrowa i niezliczone dostępne dziś narzędzia umożliwiają optymalizację wskaźników konwersji. Dzięki opanowaniu tych elementów firma może szybko zwiększyć swoją sprzedaż. Odkryj 9 technik sprzedaży, które pozwolą Ci na wzrost Twoich obrotów.

Więcej…

 

Wady i zalety korzystania z usług biura księgowego

Biuro księgoweZastanawiasz się, czy pełnoetatowy księgowy się opłaca? Nie jesteś zadowolony ze swojego księgowego? Rozwiązanie, jakie dla Ciebie proponujemy to outsourcing księgowości. Oznacza to, że Twoje rozliczenia księgowe i podatkowe są obsługiwane przez firmę zewnętrzną. Jak dokładnie to działa i jakie są korzyści z takiej współpracy?

Więcej…