Firma

Czym jest faktoring i kiedy warto z niego skorzystać

FaktoringWłaściciele firm nierzadko szukają alternatywnych możliwości finansowania działalności gospodarczej. Często decydują się na leasing, wzięcie kredytu, lub dofinansowanie z funduszy unijnych zapominając, że jednym z najlepszych rozwiązań może być dla nich faktoring. Czym właściwie jest, jakie są jego rodzaje i, przede wszystkim, kiedy warto skorzystać z takiego sposobu dodatkowego finansowania?

Więcej…

 

Korzystny leasing ekologicznych aut elektrycznych

Leasing auta elektrycznegoZakup samochodu elektrycznego to możliwość, nad którą zastanawia się coraz więcej osób. Możesz zdecydować się na ekologiczny pojazd dla Twojej firmy. Dołączysz wtedy do grona osób dbających o środowisko. Niestety samochody elektryczne najczęściej są dużo droższe od spalinowych. Jeśli chcesz promować swoją markę poprzez jazdę ekologicznym autem, zdecyduj się na atrakcyjne warunki w leasingu.

Więcej…

   

Sprawdź, jakie kalendarze reklamowe na 2022 rok zachwycą klientów!

Kalendarz reklamowyGadżety reklamowe wykorzystywane są już od wielu lat jako narzędzie do promowania marki, usług czy produktów. Pomimo rozwoju cyfryzacji i dużej skuteczności internetowych działań marketingowych, taka forma reklamy wciąż cieszy się popularnością. Jednym z najczęściej stosowanych gadżetów są kalendarze reklamowe. Sprawdź, co zrobić, aby zachwycić klientów w 2022 roku.

Więcej…

 

5 cech dobrego katalogu firmowego

Firmowy katalogDlaczego warto zainwestować w druk katalogów firmowych? Odpowiedź jest prosta - ponieważ mogą one znacząco przyczynić się do uatrakcyjnienia oferty Twojej firmy, a tym samym zwiększyć zyski z biznesu. Oto 5 cech, jakie powinien posiadać doskonały katalog sprzedażowy.

Więcej…