Firma

Czym wyróżnia się faktoring?

PromagoWielu przedsiębiorców korzysta najczęściej z kredytów i pożyczek, chcąc sfinansować bieżące potrzeby swojej firmy. Świat usług finansowych wbrew pozorom na tym się jednak nie kończy. Zarówno kredyty, jak i pożyczki mają swoje wady, co skłania firmy do poszukiwania innego rozwiązania. Często w tych poszukiwaniach prowadzący działalność gospodarczą trafiają na faktoring. Czym wyróżnia się ta forma finansowania i w jakich sytuacjach warto wybrać faktoring zamiast kredytu czy pożyczki?

Więcej…

 

Jaka forma zatrudnienia jest najkorzystniejsza?

ZatrudnienieNa polskim rynku pracy funkcjonuje kilka form zatrudnienia. Decydując się na podjęcie współpracy z daną firmą, warto zastanowić się, która z nich będzie najkorzystniejsza. Należy przy tym pamiętać, że różnią się one nie tylko specyfiką, lecz także perspektywą potencjalnych zarobków.

Więcej…

   

Lokalizacja wynajmowanego biura - jakie ma znaczenie?

Wynajem biuraW oczach wielu klientów - biuro jest najlepszym wyrazem jakości prowadzonego przez danego przedsiębiorcę biznesu. Chcą widzieć w nim profesjonalizm. Przy zapewnieniu im odpowiedniego User Experience ważna będzie więc odpowiednia lokalizacja naszej siedziby.

Więcej…

 

Wady i zalety korzystania z usług biura księgowego

Biuro księgoweZastanawiasz się, czy pełnoetatowy księgowy się opłaca? Nie jesteś zadowolony ze swojego księgowego? Rozwiązanie, jakie dla Ciebie proponujemy to outsourcing księgowości. Oznacza to, że Twoje rozliczenia księgowe i podatkowe są obsługiwane przez firmę zewnętrzną. Jak dokładnie to działa i jakie są korzyści z takiej współpracy?

Więcej…